SPANBROEK – VVS O17 heeft zaterdag 4 april in het Topsportcentrum Rotterdam een uitstekende prestatie geleverd door als tweede te eindigen op de Youth Futsal Cup, het toernooi van de acht beste jeugdzaalvoetbalteams van Nederland. Met een bus vol spelers en fans uit Spanbroek en omgeving reisde het team af naar Rotterdam.
In de poulefase won VVS van Morado CF (2-1), speelde het gelijk tegen FC Marlene (1-1) en versloeg het SV Top (2-0). In de halve finale werd FC Eindhoven met 2-1 verslagen.
In de finale trof VVS Onside Amsterdam. VVS leek op voorsprong te komen, maar de treffer werd afgekeurd. Onside Amsterdam scoorde vervolgens de openingstreffer. In de slotfase probeerde VVS met een extra veldspeler de gelijkmaker, maar de gelijkmaker viel niet meer. Uiteindelijk werd het 2-0 voor Onside Amsterdam, waardoor VVS als trotse runner-up eindigde.
De selectie bestond uit Daan Loos (keeper), Wouter de Graaf, Gersjhendley Poland, Sam Gebremichael, Roef Pekel, Maarten Ruiter, Noud Visser, Timo Walgreen, Bas Dekker en Marthijn Dol. Ook de volledige JO17-2 was aanwezig. Het team stond onder leiding van trainer en coach Peter Loos.