Bouwcommunicatie inspectiewerkzaamheden bruggen Houtribsluiscomplex 19 september op 20 september 2025

In de nacht van vrijdag 19 op zaterdag 20 september voert Vialis in opdracht van Rijkswaterstaat werkzaamheden uit aan de bruggen van het Houtribcomplex!

In de nacht van vrijdag 19 op zaterdag 20 september voert Vialis in opdracht van Rijkswaterstaat werkzaamheden uit aan de bruggen van het Houtribcomplex. In verband hiermee is de Houtribdijk vanaf 20:30 uur volledig gestremd voor al het verkeer. Dit betekent dat er vanaf dat tijdstip geen doorgang mogelijk is voor gemotoriseerd verkeer, fietsers of voetgangers. Een omleidingsroute zal worden aangegeven via borden die voorafgaand aan de werkzaamheden worden geplaatst. Het verkeer vanuit Lelystad richting Enkhuizen wordt omgeleid via Amsterdam. Het verkeer vanuit Enkhuizen richting Lelystad wordt ook omgeleid via Amsterdam.

Tijdens de werkzaamheden worden diverse inspecties en metingen uitgevoerd aan de bruggen in het kader van het onderhoud. Deze werkzaamheden zijn noodzakelijk om de veiligheid en betrouwbaarheid van het Houtribcomplex te waarborgen.

De Houtribdijk wordt op zaterdagochtend 20 september om 05:00 uur weer opengesteld voor verkeer.

Wij verzoeken u vriendelijk hiermee rekening te houden bij het plannen van uw reis of werkzaamheden.

Wees sociaal, deel lokaal!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Voor meer informatie, bezoek onze Facebook pagina!

Heeft u ook een mooi verhaal?

Tip onze journalisten!

Wij vertellen graag uw verhaal. Stuur uw artikel met goede kwaliteit beeldmateriaal op naar: redactie@mediain.nl