195 matches gesloten tijdens Westfriese Beursvloer

195 matches gesloten tijdens Westfriese Beursvloer!

Obdam, 16 oktober 2025 – Donderdag 16 oktober, vond in De Brink in Obdam de 16e editie van de Westfriese Beursvloer plaats, een initiatief van Vrijwilligerspunt Westfriesland in samenwerking met Westfriese Uitdaging. 64 maatschappelijke organisaties en 51 bedrijven uit West-Friesland handelden vol enthousiasme niet in geld of aandelen, maar in Kennis & Kunde, Materialen & Middelen, Klussen en Mensen voor Mensen. Reddingsbrigade Wijdenes: “We hebben kunnen matchen, waar we voor kwamen. Wat een mooi evenement!” In totaal werden er 195 matches gesloten.

Marian van Kampen, wethouder van de gastgemeente Koggenland, gaf met een slag op de gong het startsein van een uur lang handelen. Er waren organisaties die al diverse jaren meedoen, maar ook organisaties die voor het eerst een Beursvloer meemaakten. Zoals Ruud Wester van gastlocatie De Brink die al snel een mooie match maakte: “Ik ben zo ongelooflijk blij! We doen voor het eerst mee en we hebben een geweldige match met Heddes Bouw gemaakt: zij gaan de lekkende koekoek (vloerglasplaat) weer dicht maken. Een flinke klus, dus we zijn heel dankbaar!” Ook Shirley Rolfes van De Bemiddelingskamer deed voor het eerst mee. “Wat was het fantastisch; ik heb drie matches gemaakt. Bij het Oorlogsmuseum kunnen we een vrijwilligersuitje houden met al onze 65 vrijwilligers. Villa Vormgeving gaat voor ons een advertentie maken en Rodi Media stelt een hele pagina beschikbaar voor een advertentie! Wat een succes!”

Jelle Bot van Tafeltennisvereniging Stede Broec maakte ook drie matches. “Wij willen meer zichtbaarheid aan de buitenkant van ons pand. Met M2 Printing maakten we een mooie match voor een doek. Beerepoot Automatisering gaat de beveiliging van onze ICT checken en onze vrijwilliger van het jaar krijgt van Van der Valk een dinercheque voor de Live & Cooking. Het was een hectisch, dynamisch en superleuk evenement!”

Westfriese Beursvloer 2026

In totaal werden 195 matches gesloten, met één officiële éérste match. Wethouder Thijs Visser van de gemeente Stede Broec mocht deze eerste match bekend maken: de Westfriese Beursvloer 2026 vindt plaats in de gemeente Stede Broec, in Vereenigingsgebouw “De Tuf” in Bovenkarspel. Op 29 oktober 2026 gaan weer tientallen bedrijven en organisaties samen handelen. Maar eerste moeten alle 195 matches van dit jaar verzilverd worden!      

Wees sociaal, deel lokaal!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Voor meer informatie, bezoek onze Facebook pagina!

Heeft u ook een mooi verhaal?

Tip onze journalisten!

Wij vertellen graag uw verhaal. Stuur uw artikel met goede kwaliteit beeldmateriaal op naar: redactie@mediain.nl