Zaterdag 8 november maakt De Haringhoppers haar Prins Carnaval bekend!

Zaterdag 8 november is het zo ver, dan wordt de nieuwe Prins Carnaval van de Haringhoppers bekend gemaakt!

Zaterdag 8 november is het zo ver, dan wordt de nieuwe Prins Carnaval van de Haringhoppers bekend gemaakt. 

Het bestuur van de Haringhoppers is heel blij dat deze Prins Carnaval zo volmondig ja heeft gezegd en menigeen zal verrast zijn! Dat kan het bestuur van de Carnavalsvereniging in ieder geval beloven. Het bestuur heeft het volste vertrouwen dat de nieuwe Prins en Prinses volwaardige opvolgers zullen zijn van Prins Hevea (Wouter Rietdijk) en Inge.

Traditiegetrouw wordt in de hele wereld de nieuwe Prins Carnaval bekend gemaakt op de 11e van de 11e en de Haringhoppers kiezen voor een zaterdag dichtbij de 11e van de 11e

Om 21.00 uur begint het feest in de Nieuwe Doelen en iedereen is welkom, de zaal is open vanaf 20.30 uur. Het is een zeer laagdrempelige avond met gratis entree, dus ook als je zomaar eens een kijkje wil nemen hoe in Enkhuizen Carnaval gevierd wordt, dan ben je van harte welkom. Niet iedereen is verkleed deze avond, dus je kunt in gewone kleding even binnen stappen om gezellig kennis te maken met de vereniging. 

DJ Jesper verzorgt de muziek, dus dat wordt zonder twijfel een heel gezellige avond!

De Blaaskaken zijn er natuurlijk ook en zorgen voor de vrolijke noot in de Nieuwe Doelen.

Om 11 over 11 zijn alle ogen gericht op het podium, waar de nieuwe Prins Carnaval van dit seizoen bekend wordt gemaakt. 

Ben je ook nieuwsgierig en altijd al eens een kijkje willen nemen bij de activiteiten van de Haringhoppers? Kom dan gerust even kijken op zaterdag 8 november vanaf 21.00 uur in de Nieuwe Doelen. Entree is gratis!

Wees sociaal, deel lokaal!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Voor meer informatie, bezoek onze Facebook pagina!

Heeft u ook een mooi verhaal?

Tip onze journalisten!

Wij vertellen graag uw verhaal. Stuur uw artikel met goede kwaliteit beeldmateriaal op naar: redactie@mediain.nl