TWISK – Op dinsdag 4 november gaat in Twisk de minicursus ‘Vogels in de Winter’ van start. Vogels kijken is populairder dan ooit. Steeds meer mensen raken geïnteresseerd in de vogels om hen heen. In de media is volop aandacht voor het onderwerp, er verschijnen online tal van vogelcursussen, en zelfs in de bioscoop speelt onze nationale trots – de Grutto – de hoofdrol.
Toch blijft het in de praktijk vaak lastig om soorten uit elkaar te houden. Wat was dat vogeltje in de struiken? En dobbert daar een eend of misschien een gans? Buiten in het veld draait het om leren luisteren, goed kijken en de juiste kenmerken herkennen. Doe mee met de minicursus en leer ‘onze’ wintervogels kennen.
De cursus bestaat uit twee dagdelen: Dagdeel 1 bevat een presentatie met aansluitend een korte excursie. Dagdeel 2, een week later, is een ochtendexcursie
De minicursus wordt zowel op dinsdag 4 en 11 november als op zaterdag 8 en 15 november aangeboden. Het is ook mogelijk om één dagdeel te volgen.
Belangstellenden kunnen zich aanmelden via ofra@natuurlessen.nl . Na aanmelding ontvangen zij een bevestiging en aanvullende informatie. Wil je op de hoogte blijven van toekomstige excursies of andere natuuractiviteiten, kun je eveneens een e-mail sturen – er staan nog meer activiteiten in de planning.