Op zondagmiddag 8 februari a.s. neemt Kees Kaas je in het Wapen van Wogmeer mee met verhalen, liederen, ballades en meezingers op pad door en rond het Westfriese land.
Kees Kaas schrijft, speelt en zingt liedjes op ‘leven en dood’, liedjes vol passie, vol vuur, maar ook liedjes waarbij je hier en daar even wat weg moet slikken. Levensliedjes in klare taal met een flinke vleug roots en een toefje ‘Noordhollandse’ folk.
Kees zingt het uit met teksten over stad en land, over het harde polderbestaan én … over kaas natuurlijk! Kortom een liedjesprogramma over lief en leed en ander ongerief. Durf jij het aan? Kom dan kijken en luisteren naar Kees Kaas!
Het optreden is op zondag 8 februari 2026 om 15.00 uur in het Wapen van Wogmeer, Wogmeer 59 in Hensbroek. De zaal is open vanaf 14.30 u. Entree € 10,- inclusief koffie/thee bij binnenkomst. Reserveren kan per mail: info@wapenvanwogmeer.nl of bel 0229 – 561325.