50.000 Bezoekers bij start zomervakantie Museumstoomtram

Een grote verrassing voor de negenjarige Thijs Kors toen hij vanmorgen met zijn opa en oma met de Museumstoomtram wilde reizen!

Een grote verrassing voor de negenjarige Thijs Kors toen hij vanmorgen met zijn opa en oma met de Museumstoomtram wilde reizen. Hij ging mee als eregast. Directeur René van den Broeke verwelkomde Thijs aan het loket op het stoomtramstation in Hoorn met het bericht, dat hij de 50.000e bezoeker is die het rijdende museum dit jaar bezoekt. Nog niet eerder bereikte het rijdende museum dit aantal bezoekers zo vroeg in het jaar.

De komende weken worden veel jonge bezoekers verwacht en verwelkomd bij de Museumstoomtram. De stoomtram en de aansluitende boot rijden en varen vanaf nu iedere dag tussen Hoorn, Medemblik en Enkhuizen. De dienstregeling is verder uitgebreid en kinderen ontdekken en beleven nog veel meer tijdens de Spannendste Tijdreis met stoomtram en boot dankzij de speurtocht Stoomsafari, die zij gratis krijgen bij de entree van het museum in een reiskoffer.

Meer info over de Zomervakantie bij de stoomtram: www.stoomtram.nl/zomer

Wees sociaal, deel lokaal!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Voor meer informatie, bezoek onze Facebook pagina!

Heeft u ook een mooi verhaal?

Tip onze journalisten!

Wij vertellen graag uw verhaal. Stuur uw artikel met goede kwaliteit beeldmateriaal op naar: redactie@mediain.nl