Laden Evenementen

Popkoor Four Winds presenteert Great Britain,

Als je ongeveer 20 jaar geleden naar een concert van een koor of een muziekvereniging ging kreeg je een programma voorgeschoteld met een verzameling aan afwisselende muziekstukken. Vanuit zowel het publiek als de amateurclubs zelf groeide de behoefte aan een show met meer aandacht voor de presentatie.

Er werd een thema bedacht als leidraad voor de repertoirekeuze, de keuze voor kleding en het decor. Concerten waren niet langer een willekeurige verzameling liedjes, het moest een ware beleving worden. En dat is precies wat Four Winds dit keer met haar project Great Britain wil bereiken, een totale beleving. Al bij binnenkomst is het duidelijk, je waant je, zonder overtocht, meteen in Groot Brittannië.

Het land van The British Invasion met bands als The Beatles, The Kinks en The Rolling Stones. Het land met de prachtige landschappen zoals de Mull of Kintyre. Het land van de fantastische British ladies zoals Adele en Eliza Doolittle en de zeer extravagante zangers als Elton John en Freddy Mercury. Een concert dat je niet mag missen, niet in het minst door enkele verrassende en spectaculaire solisten die u samen met dit prachtige koor meenemen naar de wereld van de Britse muziek.


Zaterdag 14 november 20.00 uur
Zondag 15 november 14.30 uur


Hiëronymus kerk Wognum
Kaarten € 20,- (tot 16 jaar €10,-)
Te verkrijgen via www.fourwinds.nl

14 okt – 15 okt

Wees sociaal, deel lokaal!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Voor meer informatie, bezoek onze Facebook pagina!