Spanbroek – Goed nieuws voor alle mama’s van Nederland. De webshop Huis vol feest is overgenomen en heeft een nieuwe naam: Stoepkrijtmeid. De webwinkel, nu in een feestelijk nieuw jasje gestoken, biedt een uitgebreid assortiment aan (geboorte) traktaties, stoep- en waskrijt in toffe figuren, wenskaarten en nog veel meer.
Neem snel een kijkje op www.stoepkrijtmeid.nl.
Hoe het begon
“Toen mijn zoontje drie werd, was ik op zoek naar een unieke traktatie. Zo kwam ik terecht bij Huis vol feest waar ik een aantal apenkop stoepkrijten bestelde. Ik voegde er zelf iets aan toe en had een perfecte traktatie voor de peuterspeelzaal. Daarna bleef ik het account op Instagram volgen en zag ik steeds weer te gekke creaties voorbijkomen.
Inmiddels was ik opnieuw zwanger en begon ik langzaam afscheid te nemen van mijn vorige webshop met babyspullen. Ik zag dat Huis vol feest te koop stond, maar het juiste moment om hier iets mee te doen was er nog niet.
Mijn dochtertje werd geboren en op een zondagmorgen tekende mijn zoontje met de apenkop stoepkrijt op het terras in onze tuin. Dat voelde als een teken! Ik nam meteen contact op met de eigenaresse, en het bleek nog steeds te koop te staan. Zonder twijfel nam ik de webshop over en zo begon mijn Stoepkrijtmeid avontuur.”
Een webshop vol creativiteit
In haar webshop kan Rilana haar creativiteit en liefde voor inpakken kwijt. “Op dit moment verkoop ik kant-en-klare (geboorte) traktaties, los stoep- en waskrijt in leuke figuren, wenskaarten en cadeautjes.
Ik wil de webshop steeds verder uitbreiden, bijvoorbeeld met speelrijst traktaties en andere producten waar kinderen urenlang plezier van hebben. Ook feestversiering staat op mijn wensenlijstje, zodat je in één keer een compleet feestje kunt bestellen!”
Geen traktatiestress meer
“Veel mama’s krijgen al lichte stress als hun kindje begint over trakteren op school of de opvang. Dat is vanaf nu nergens meer voor nodig!
Ik heb kant-en-klare traktaties in het assortiment waar je niets meer aan hoeft te doen. Voor de creatievere mama’s bied ik ook losse stoepkrijten aan, zodat ze zelf iets leuks kunnen samenstellen. Er is van alles mogelijk!”
Een feestje om te ontvangen
“Ik vind het belangrijk dat een bestelling echt voelt als een cadeautje. Daarom krijgt iedere klant altijd een extraatje bij de bestelling. Soms zitten er ook leuke goodies bij van andere kleine ondernemers.
Daarnaast hergebruik ik verzenddoosjes en verpakkingsmateriaal om zo mijn steentje bij te dragen aan het milieu. De inhoud van het pakketje? Dat is een feestje om uit te pakken! Ik krijg dan ook regelmatig berichtjes van blije klanten die dit beamen.”
Volg Stoepkrijtmeid op Instagram
Naast het runnen van haar webshop is Rilana ook creatief op social media. “Ik bedenk nieuwe producten, ben bezig met de webshop en pak bestellingen en traktaties feestelijk in.
Volg je mij al op Instagram? Laat je lekker inspireren via @stoepkrijtmeid.”
Meer info: www.stoepkrijtmeid.nl